Велинград - online - 89 плувци се състезаваха в областен турнир на басейн “А. Митров” 
Велинград - online
Всичко за Велинград
info@velingrad.com
Вила "Julie" - Юндола


Вила "Марина ливада"

Минерали-М Велинград

Мебели от масив

За Велинград
· Начало
· Карта на Велинград
· История
· Обяви
· Снимки
· Стария Велинград
· Хотели
· Недвижими имоти
. Квартири във Велинград
· Ресторанти
· Фирми
· Мебели от Велинград
· Минерални извори
· Минерални бани
· Минерални басейни
· Културно наследство

Casino PALMS


Techno Poker Club

89 плувци се състезаваха в областен турнир на басейн “А. Митров”
Публикувано 2016-01-26 10:09:09 от Темпо

На 23 януари на Закрития плувен басейн “Антон Митров” във Велинград се проведе Областен турнир по плуване. В него взеха участие децата от двата велинградски плувни клуба “Белмекен” и “Чепинец” и гостите от СК “Шампион” гр. Пазарджик. Общо 89 плувци мериха сили в един от най-студените януарски дни, окуражавани от родители и приятели.

Ето имената на победителите във всички 25 старта за различните възрастови групи и техните времена в отделните дисциплини:
50 м. бътерфлай момичета Д 2005:
1. ТЕОДОРА КРЪСТЕВА Белмекен 48.34
2. КАТЯ БЪРЗАКОВА Белмекен 54.32
3. МАРИЯ АНГЕЛОВА Белмекен 58.44
50 м. бътерфлай момчета Д 2005:
1. Ангел Мадин Шампион 47.28
2. ИВАН ДОДНИКОВ Чепинец 50.88
3. MИРОСЛАВ БОЗЕВ Белмекен 54.38
25 м. гръб момичета А 2009:
1. ЕЛИЦА ОВЧАРОВА Чепинец 27.81
2. АДРИАНА ДИМИТРОВА Чепинец 31.10
25 м. гръб момчета А 2009:
1.Koнстантин Чавков Шампион 29.69
2. ХРИСТО ДЖОНГАЛОВ Белмекен 29.80
25 м. гръб момичета Б 2008:
1. ПЕТРЕА ШУЛЕВА Чепинец 24.33
2. Габриела Маринова Шампион 25.75
3. МИЛА ЧОРБАДЖИЕВА Чепинец 25.92
25 м. гръб момчета Б 2008:
1. Томас Григоров Шампион 25.23
2. Кристиян Франгов Шампион 26.47
3. Иван Величков Шампион 27.60
50 м. гръб момичета В 2007:
1. Ивон Ханджийска Шампион 50.65
2. Виктория Пенева Шампион 1.01.20
3. Лалка Димитрова Шампион 1.01.66
50 м. гръб момчета В 2007:
1. ЕДИЗ МЕТКОВ Чепинец 52.00
2. АНТОН СИМЕОНОВ Белмекен 52.60
3. ВАЛЕНТИН СТОЙНОВ Чепинец 55.24
50 м. гръб момичета Г 2006:
1. Любов Чалъкова Шампион 43.94
2. ВАЛЕНТИНА ДЕБЕЛУШИНА Чепинец 54.14
3. Габриела Ганева Шампион 59.34
50 м. гръб момчета Г 2006:
1. Александър Тодоров Шампион 43.00
2. АТАНАС ШУЛЕВ Чепинец 48.60
3. ИВАН СЕРГЕЕВ Чепинец 48.96
50 м. гръб момичета Д 2005:
1. АТИНА АРНАУДОВА Белмекен 45.72
2. ИВАЙЛА КАРАНЕЙЧЕВА Белмекен 55.28
3. Кристиана Димова Шампион 55.51
50 м. гръб момчета Д 2005:
1. Маурисио Папазов Шампион 46.09
2. Емил Грозданов Шампион 47.11
3. Петър Маслев Шампион 50.59
25 м. св.стил момичета А 2009:
1. ЕЛИЦА ОВЧАРОВА Чепинец 25.82
2. АДРИАНА ДИМИТРОВА Чепинец 34.50
25 м. св.стил момчета А 2009:
1. ХРИСТО ДЖОНГАЛОВ Белмекен 25.31
2. Константин Чавков Шампион 29.81
3. Ивайло Димитров Шампион 38.16 25 м. св.стил момичета Б 2008:
1. ПЕТРЕА ШУЛЕВА Чепинец 21.30
2. Габриела Маринова Шампион 22.92
3. МИЛА ЧОРБАДЖИЕВА Чепинец 24.63
25 м. св.стил момчета Б 2008:
1. Томас Григоров Шампион 19.50
2. Димитър Сотиров Шампион 23.24
3. Кристиян Франгов Шампион 24.66
50 м. св.стил момичета В 2007:
1. Теодора Маринова Шампион 44.22
2. Виктория Пенева Шампион 55.00
3. Ивон Ханджийска Шампион 1.00.52
50 м. св.стил момчета В 2007:
1. ЕМИЛ РИЗОВ Белмекен 45.12
2. ЕМИЛ ЮРУКОВ Белмекен 49.40
3. АНТОН СИМЕОНОВ Белмекен 51.00
50 м. св.стил момичета Г 2006:
1. Любов Чалъкова Шампион 36.80
2. ВАЛЕНТИНА ДЕБЕЛУШИНА Чепинец 50.23
3. МАРИЯ ГЮЗЛЕВА Чепинец 51.30
50 м. св.стил момчета Г 2006:
1. Александър Тодоров Шампион 37.55
2. АТАНАС ШУЛЕВ Чепинец 38.23
3. Николай Метанов Шампион 42.26
50 м. св.стил момичета Д 2005:
1. ДОРОТЕА НИКОЛОВА Чепинец 35.62
2. АТИНА АРНАУДОВА Белмекен 46.02
3. ИВАЙЛА КАРАНЕЙЧЕВА Белмекен 47.31
50 м. св.стил момчета Д 2005:
1. Ангел Мадин Шампион 36.81
2. БОРИС ХАРИЗАНОВ Белмекен 40.61
3. Емил Грозданов Шампион 41.70
50 м. бруст момичета Д 2005:
1. ДОРОТЕА НИКОЛОВА Чепинец 49.38
2. ТЕОДОРА КРЪСТЕВА Белмекен 52.00
3. МАРИЯ АНГЕЛОВА Белмекен 57.48
50 м. бруст момчета Д 2005:
1. Маурисио Папазов Шампион 51.62
2. БОРИС ХАРИЗАНОВ Белмекен 52.83
Крайната равносметка на клубовете, които участваха в областния турнир е: СК ”Шампион” - 13 златни, 8 сребърни и 10 бронзови медала; ПК ”Чепинец” - 7 златни, 7 сребърни и 5 бронзови, ПК ”Белмекен” - 4 златни, 9 сребърни и 5 бронзови медала.
Темпо









 
Къща за гости Bumerang


SPA Hotel-Olympic

Линкове
Техно покер клуб
Колекция от Линкове
Български портал
Всичко за вашата сватба
BikeArea-Велинград
Ротари клуб Велинград
ЦДГ-"Детски Рай"
Архив с новини
Подаръци
Легла от масив

Недвижими имоти "Здравец"


Вила "Арония" - Юндола


За да остане природа в България