“Чепинец” продължава неуспешната серия, разгром и в Сливница
Публикувано 2016-10-25 09:28:58 от Темпо

Слв. герой 9
Чепинец 0
При едно от най-далечните гостувания на “Чепинец” в Сливница срещу местния “Сливнишки герой” продължи неуспешната поредица от мачове, в които велинградчани не успяват да спечелят нищо. Срещата се изигра в събота (22 октомври) - ден по-рано от предвиденото по програма. Причината бе в многото футболисти на “Сливнишки герой”, които са ангажирани с аматьорския национален отбор по футбол.
Ръководството на ФК “Чепинец” се е съгласило да се изтегли с един ден мачът, за да не се стига до отлагане на срещата. В същото време бяха отложени за 16.11.2016 г. и две срещи от XII кръг: “Миньор” (Перник) - „Беласица” (Петрич) и “Септември” (Симитли) - “Марек” (Дупница). Първият мач - заради ангажименти на футболистите, а вторият - заради ползването на стадиона в Симитли за мачовете в периода от 22 до 31 октомври и задължението на техния треньор Иво Тренчев, който е и наставник на аматьорите-национали.
Заради наказание от 1 мач двубоят в Сливница пропусна централният защитник на „Чепинец” Огнян Младенов, който има показани 5 жълти картона.
Срещу “Сливнишки герой” - един от лидерите в групата - “Чепинец” не е имал никакви шансове за добро представяне и това се е потвърдило още през първото полувреме. Пълното превъзходство на домакините е довело да поредица от голове във вратата на велинградчани и след 45 минути игра двата отбора се прибират на почивката при резултат 5:0.
Нищо не се е променило и през втората част, когато домакините са продължили да подобряват головата си разлика. Това им се е отдало без никакви проблеми и в крайна сметка са стигнали до разгромния за “Чепинец” резултат 9:0.