· По статуята посрещат
· Финален щурм за ремонта на центъра

Вратар вкара два гола при разгром
Публикувано 2006-10-24 09:34:52 от Темпо

Вратарят на “Чепинец” Иван Златанов отбеляза две попадения за своя отбор при разгрома над считания доскоро за фаворит отбор на “Вихър” (Ветрен) с 8:0 в мач от 11-ия кръг в състава на “А” областна група. Избраният за футболист - 1 на 2005 година вратар отбеляза петия и осмия гол за своя отбор, след като в 68-та минута бе направена вътрешна смяна, при която Златанов бе заменен на вратата от резервния вратар Назлиев, а самият той заигра като полеви играч на мястото на Прагов.
Иначе мачът протече съвсем спокойно за домакините, които с лекота отбелязаха осемте попадения, като сред голмайсторите се наредиха освен споменатият Златанов още Николов (два), Кадьов (три) и Пандев (един).
Отборът на гостите дойде напълно обезкървен и обезнадежден, след като предишния кръг при домакинството си срещу “Игълс” (Братаница) при резултат 3:2 на главния съдия е бил нанесен побой от страна на домакините. Това деяние доведе до реакция от страна на Регионалния съвет към футболния съюз на област Пазарджик, който наказа трима от взелите участие в побоя футболисти със спиране на състезателните права за две години, а самият отбор на “Вихър” с лишаване от домакинство на всички мачове до края на сезона. При тази ситуация напълно основателно гостите изглеждаха комично на стадиона във Велинград и загубиха с разгромен резултат. Първото полувреме завърши при резултат “само” 2:0 след попадения на Николов в 5-та и Кадьов в 20-а минута.
През втората част паднаха и останалите шест попадения, които оформиха окончателното 8:0, а ако към тях се прибавят и общо четирите греди в мача, става ясно, че на терена през цялото време се играеше “на една врата”.
Чепинец: Златанов, Въргов, Пейков (6 м. Прагов), (68 м. Назлиев), Николов, Караманов, Петаков, Аврамов, Чонков, Содев, Кадьов, Минчев (30 м. Пандев)