“Чепинец” вкара 10 гола на “Шипка”
Публикувано 2007-05-08 07:30:22 от Темпо

Чепинец 10
Шипка 2
“Чепинец” постигна нова разгромна домакинска победа в мач от междинния 25-ти кръг в състава на “А” областна група. Този път “го отнесе” съставът на “Шипка”, който миналата година се добра до участие в баражите за влизане в по-горна група. Първият гол падна рано-рано още в четвъртата минута на двубоя, когато Содев с техничен прехвърлящ удар вкара за 1:0. 20 минути по-късно Чонков получи удобен пас в дълбочина от играещия треньор Ангел Минчев - Гиби и отбеляза за 2:0. Този гол успокои домакините, които направиха нови пропуски, но и допуснаха попадение в своята врата, което дойде след неразбирателство между вратаря Коцев и Николов - 2:1. При този резултат двата отбора се оттеглиха в почивка.
Второто полувреме започна зле за гостите, които още в неговото начало останаха с 10 души на терена, след като централният защитник бе изгонен за умишлено поваляне на излезлия в чиста позиция Чонков. В намален състав играчите на “Шипка” устискаха разликата от 1 гол до 53-та минута, когато само за 3 минути допуснаха три попадения - дело на Кадьов,Минчев и Чонков. При 5:1 “Чепинец” си позволи лукса да изпусне дузпа (ударът на Пашев бе париран от вратаря), но пропускът му бе компенсиран с нова поредица от голове. Мачът за гостите стана още по-тежък, когато в 65-та минута вратарят получи контузия и поради липса на смени бе заменен от полеви играч. Логично почти всяка атака на велинградчани вещаеше голове и те не закъсняха. Чонков вкара своето четвърто попадение и шесто за отбора в 65-та минута, след него се разписаха и Кадьов (два пъти), Минчев, Содев и Радичев, а гостите с точен удар в края оформиха окончателното 10:2.
Състав на “Чепинец”:Коцев (47 м. Назлиев), Аврамов, Николов (65 м. Анг. Шуманов), Пейков, Въргов, Пашев, Ангов (56 м. Радичев), Содев, Чонков, Кадьов, Минчев.