Велинград - online - Програма за първенство по футбол в Югозапдна “В” аматьорска футболна група 2007/ 
Велинград - online
Всичко за Велинград
info@velingrad.com
Вила "Julie" - Юндола


Вила "Марина ливада"

Минерали-М Велинград

Мебели от масив

За Велинград
· Начало
· Карта на Велинград
· История
· Обяви
· Снимки
· Стария Велинград
· Хотели
· Недвижими имоти
. Квартири във Велинград
· Ресторанти
· Фирми
· Мебели от Велинград
· Минерални извори
· Минерални бани
· Минерални басейни
· Културно наследство

Casino PALMS


Techno Poker Club

Програма за първенство по футбол в Югозапдна “В” аматьорска футболна група 2007/
Публикувано 2008-02-26 09:06:00 от Темпо

21 кръг, 2.03 (неделя), 15.00 ч.
Малеш - Струмска слава
Банско - Пирин (Б-д)
Места - Витоша
Люлин - Септември (Сф)
Миньор - Ботев
Септември (Сим.) - Сливн. герой
Балкан - Пирин (Разлог)
Хебър - Чепинец
Левски - Велбъжд
Пирин 2001 - Локомотив 101
22 кръг, 9.03 (неделя), 15.00 ч.
Струмска слава - Пирин 2001
Локомотив 101 - Левски
Велбъжд - Хебър
Чепинец - Балкан
Пирин (Разлог) - Септември (Сим.)
Сливн. герой - Миньор
Ботев - Люлин
Септември (Сф.) - Места
Витоша - Банско
Пирин (Бл.) - Малеш
23 кръг, 16.03 (неделя), 15.00 ч.
Пирин (Бл.) - Струмска слава
Малеш - Витоша
Банско - Септември (Сф.)
Места - Ботев
Люлин - Сливн. герой
Миньор - Пирин (Разлог)
Септември (Сим.) - Чепинец
Балкан - Велбъжд
Хебър - Локомотив 101
Левски - Пирин 2001
24 кръг, 19.03 (сряда), 15.00 ч.
Струмска слава - Левски
Пирин 2001 - Хебър
Локомотив 101 - Балкан
Велбъжд - Септември (Сим.)
Чепинец - Миньор
Пирин (Разлог) - Люлин
Сливн. герой - Места
Ботев - Банско
Септември (Сф.) - Малеш
Витоша - Пирин (Бл.)
25 кръг, 23.02 (неделя), 15.00 ч.
Витоша - Струмска слава
Пирин (Бл.) - Септември (Сф.)
Малеш - Ботев
Банско - Сливн. герой
Места - Пирин (Разлог)
Люлин - Чепинец
Миньор - Велбъжд
Септември (Сим.) - Локомотив 101
Балкан - Пирин 2001
Хебър - Левски
26 кръг, 30.02 (неделя), 15.00 ч.
Струмска слава - Хебър
Левски - Балкан
Пирин 2001 - Септември (Сим.)
Локомотив 101 - Миньор
Велбъжд - Люлин
Чепинец - Места
Пирин (Разл.) - Банско
Сливн. герой - Малеш
Ботев - Пирин (Бл.)
Септември (Сф.) - Витоша
27 кръг, 6.04 (неделя), 16.00 ч.
Сепетември (Сф) - Струмска слава
Витоша - Ботев
Пирин (Бл.) - Сливн. герой
Малеш - Пирин (Разлог)
Банско - Чепинец
Места - Велбъжд
Люлин - Локомотив 101
Миньор - Пирин 2001
Септември (Сим.) - Левски
Балкан - Хебър
28 кръг, 9.04 (сряда), 16.00 ч.
Струмска слава - Балкан
Хебър - Септември (Сим.)
Левски - Миньор
Пирин 2001 - Люлин
Локомотив 101 - Места
Велбъжд - Банско
Чепинец - Малеш
Пирин (Разлог) - Пирин (Бл.)
Сливн. герой - Витоша
Ботев - Септември (Сф.)
29 кръг, 13.04 (неделя), 16.00 ч.
Ботев - Струмска слава
Септември (Сф) - Сливн. герой
Витоша - Пирин (Разлог)
Пирин (Бл.) - Чепинец
Малеш - Велбъжд
Банско - Локомотив 101
Места - Пирин 2001
Люлин - Левски
Миньор - Хебър
Септември (Сим.) - Балкан
30 кръг, 24.04 (неделя), 16.00 ч
Струмска слава - Септември (Сим.)
Балкан - Миньор
Хебър - Люлин
Левски - Места
Пирин 2001 - Банско
Локомотив 101 - Малеш
Велбъжд - Пирин (Бл.)
Чепинец - Витоша
Пирин (Разлог) - Септември (Сф.)
Сливн. герой - Ботев
31 кръг, 26.04 (събота), 16.00 ч.
Сливн. герой - Струмска слава
Ботев - Пирин (Разлог)
Септември (Сф) - Чепинец
Витоша - Велбъжд
Пирин (Бл.) - Локомотив 101
Малеш - Пирин 2001
Банско - Левски
Места - Хебър
Люлин - Балкан
Миньор - Септември (Сим.)
32 кръг, 4.05 (неделя), 17.00 ч.
Струмска слава - Миньор
Септември (Сим.) - Люлин
Балкан - Места
Хебър - Банско
Левски - Малеш
Пирин 2001 - Пирин (Бл.)
Локомотив 101 - Витоша
Велбъжд - Септември (Сф.)
Чепинец - Ботев
Пирин (Разлог) - Сливн. герой
33 кръг, 11.05 (неделя), 17.00 ч.
Пирин (Разлог) - Струмска слава
Сливн. герой - Чепинец
Ботев - Велбъжд
Септември (Сф) - Локомотив 101
Витоша - Пирин 2001
Пирин (Бл.) - Левски
Малеш - Хебър
Банско - Балкан
Места - Септември (Сим.)
Люлин - Миньор
34 кръг, 14.05 (сряда), 17.00 ч
Струмска слава - Люлин
Миньор - Места
Септември (Сим.) - Банско
Балкан - Малеш
Хебър - Пирин (Бл.)
Левски - Витоша
Пирин 2001 - Септември (Сф)
Локомотив 101 - Ботев
Велбъжд - Сливн. герой
Чепинец - Пирин (Разлог)
35 кръг, 18.05 (нeделя), 17.00 ч
Чепинец - Струмска слава
Пирин (Разлог) - Велбъжд
Сливн. герой - Локомотив 101
Ботев - Пирин 2001
Септември (Сф) - Левски
Витоша - Хебър
Пирин (Бл.) - Балкан
Малеш - Септември (Сим.)
Банско - Миньор
Места - Люлин
36 кръг, 25.05 (неделя), 17.00 ч.
Струмска слава - Места
Люлин - Банско
Миньор - Малеш
Септември (Сим.) - Пирин (Бл.)
Балкан - Витоша
Хебър - Септември (Сф)
Левски - Ботев
Пирин 2001 - Сливн. герой
Локомотив 101 - Пирин (Разлог)
Велбъжд - Чепинец
37 кръг, 1.06 (неделя), 18.00 ч.
Велбъжд - Струмска слава
Чепинец - Локомотив 101
Пирин (Разлог) - Пирин 2001
Сливнишки герой - Левски
Ботев - Хебър
Септември (Сф) - Балкан
Витоша - Септември (Сим)
Пирин (Бл.) - Миньор
Малеш - Люлин
Банско - Места
38 кръг, 7.06 (събота), 18.00 ч
Струмска слава - Банско
Места - Малеш
Люлин - Пирин (Бл.)
Миньор - Витоша
Септември (Сим) - Септември (Сф)
Балкан - Ботев
Хебър - Сливн. герой
Левски - Пирин (Разлог)
Пирин 2001 - Чепинец
Локомотив 101 - Велбъжд









 
Къща за гости Bumerang


SPA Hotel-Olympic

Линкове
Техно покер клуб
Колекция от Линкове
Български портал
Всичко за вашата сватба
BikeArea-Велинград
Ротари клуб Велинград
ЦДГ-"Детски Рай"
Архив с новини
Подаръци
Легла от масив

Недвижими имоти "Здравец"


Вила "Арония" - Юндола


За да остане природа в България