Велинград - online - Училищата излъчиха най-добрите лекоатлети в Ракитово 
Велинград - online
Всичко за Велинград
info@velingrad.com
Вила "Julie" - Юндола


Вила "Марина ливада"

Минерали-М Велинград

Мебели от масив

За Велинград
· Начало
· Карта на Велинград
· История
· Обяви
· Снимки
· Стария Велинград
· Хотели
· Недвижими имоти
. Квартири във Велинград
· Ресторанти
· Фирми
· Мебели от Велинград
· Минерални извори
· Минерални бани
· Минерални басейни
· Културно наследство

Casino PALMS


Techno Poker Club

Училищата излъчиха най-добрите лекоатлети в Ракитово
Публикувано 2010-06-21 21:48:04 от темпо

Приключи общинският турнир по лека атлетика за ученици пети - седми клас, организиран от СК “Левски” и Община Ракитово. Най-добрите лекоатлети вече се подготвят за участието си в XV Държавни игри по лека атлетика в Ихтиман от 21 до 23 юли, които СК “Левски” традиционно печели. Ето призьорите в отделните дисциплини на общинско ниво:

110 метра бягане: 1. Кезим Медов и 2. Кезим Бошков от СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. Лазар Патин, ОУ “Хр. Ботев”
Скок дължина: 1. Кезим Методиев и 2. Казим Бошков от СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. Йордан Благоев, ОУ “Хр. Ботев”
Тласкане гюле: 1. Владимир Димитров и 2. Христо Хъров от СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. Асен Андреев, ВУИ “А. Узунов”
800 метра бягане: 1. Владимир Димитров и 2. Христо Хъров от СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. Иван Кривонозов
Щафета 4х100 м: 1. СОУ “Св. КЛ. Охридски”, 2. ОУ “Хр. Ботев” Ракитово, 3. ВУИ “А. Узунов” На 10 юни в турнира за юноши и девойки бяха излъчени следните победители: 100 м бягане:
1. Димитър Лазев и 2. Димитър Андреев от СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. Стефан Мутанов, ОУ “Хр. Ботев”
1. Фатима Ахматова, СООУ “Хр. Смирненски”, 2. Дияна Карамолова, СООУ “Хр. Смирненски”, 3. Цветелина Данаилова, ОУ “Хр. Ботев” 200 м бягане:
1. Димитър Лазев, СОУ “Св. Кл. Охридски”, 2. Георги Пашов, ОУ “Хр. Ботев”, 3. Миладин Кривонозов, СООУ “Хр. Смирненски” 1. Ива Банцова и 2. Илияна Пелева от СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. Алексия Давидова, ОУ “Хр. Ботев”
400 м бягане:
1. Кезим Бошнов, СОУ “Св. Кл. Охридски”, 2. Силвестър Азов и 3. Стефан Хъров от ОУ “Хр. Ботев”
1. Красимира Бошнова, 2. Фатима Ахматова от СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. Темелка Камберова, ОУ “Хр. Ботев”
800 м бягане:
1. Димитър Андреев, СОУ “Св. Кл. Охридски”, 2. Борис Караманов, ОУ “Хр. Ботев”, 3. Георги Делиев, СОУ “Св. Кл. Охридски” Скок дължина:
1. Георги Панов и 2. Васил Иванов от ОУ “Хр. Ботев”, 3. Иван Давиков, СООУ “Хр. Смирненски” 1. Барие Банцова и 2. Ива Банцова от СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. Цветелина Данаилова, ОУ “Хр. Ботев”
Тласкане гюле:
1. Илия Гагов, СОУ “Св. Кл. Охридски”, 2. Петър Манолов, СООУ “Хр. Смирненски”, 3. Георги Делиев, СОУ “Св. Кл. Охридски”
1. Красимира Бошнова и 2. Барие Банцова от СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. Ани Бекташева, ОУ “Хр. Ботев”
Щафета 4х100 м бягане:
Юноши 1. ОУ “Хр. Ботев, 2. СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. СООУ “Хр. Смирненски” Девойки 1. СОУ “Св. Кл. Охридски”, 2. ОУ “Хр. Ботев”
В крайното класиране на първо място с актив от 197 точки е СОУ “Св. Кл. Охридски”, на второ ОУ “Хр. Ботев” със 186 т. и на трето СООУ “Хр. Смирненски” със 162 точки. Победителите получиха купи и грамоти от Общинска адмитнистрация и СК “Левски” - Ракитово.
Невена Павлова









 
Къща за гости Bumerang


SPA Hotel-Olympic

Линкове
Техно покер клуб
Колекция от Линкове
Български портал
Всичко за вашата сватба
BikeArea-Велинград
Ротари клуб Велинград
ЦДГ-"Детски Рай"
Архив с новини
Подаръци
Легла от масив

Недвижими имоти "Здравец"


Вила "Арония" - Юндола


За да остане природа в България