Велинград - online - 306 кандидати се борят за 29 места в Общинския съвет 
Велинград - online
Всичко за Велинград
info@velingrad.com
Вила "Julie" - Юндола


Вила "Марина ливада"

Минерали-М Велинград

Мебели от масив

За Велинград
· Начало
· Карта на Велинград
· История
· Обяви
· Снимки
· Стария Велинград
· Хотели
· Недвижими имоти
. Квартири във Велинград
· Ресторанти
· Фирми
· Мебели от Велинград
· Минерални извори
· Минерални бани
· Минерални басейни
· Културно наследство

Casino PALMS


Techno Poker Club

306 кандидати се борят за 29 места в Общинския съвет
Публикувано 2011-09-27 08:45:15 от темпо

В изборите за Общински съвет - Велинград през 2011 г. се включват 22 партии и двама независими кандидати за съветници. Общо 306 кандидати ще се борят за разпределение на 29-те места в “малкия парламент”. “Темпо” публикува имената на всички претенденти, защото за развитието на Велинград и общината е изключително важно на кои личности ще поверим местната власт през следващите 4 години (листите са по реда на регистрация в ОИК):

МК “Заедно за Велинград”: Александър Гагов, Тодор Шейнов, Петър Бучков, Георги Чинков, Стела Василева, Китка Апостолова, Борис Станудин, Васил Сеизов, Георги Семерджиев, Иван Стойчев, Димитър Гагов, Неделчо Иванов, Гълъбин Мечкарски, Хурие Двуяк, Емил Лазаров, Костадин Козарев, Иван Пелев, Мустафа Шукри, Павлин Георгиев Петричев, Калина Накова, Виктор Хавальов, Емили Арнаудова, Веселин Петричев, Спас Гардански, Атанас Янакиев, Иван Матев, Красимир Арнаудов, Янка Рускова
Национален фронт за спасение на България: Димитър Байрактаров, Румяна Ненова, Христина Георгиу, Катерина Петричева, Илия Папарков, Златка Харизанова, Николай Николов, Георги Цанев, Любомир Германов, Георги Карамихайлов
БСП: Георги Янчев, Васил Аврамов, Костадин Шулев, Тома Пачалов, Спас Шулев, Тошко Кютов, Васка Милушева, Катя Даракчиева, Димитър Аршинков, Кирил Даскалов, Юлиана Ковачева, Иван Петров, Валя Гълева, Красимир Мирчев, Бисер Скендеров, Стефан Джурков
ГЕРБ: Ангел Даскалов, Дияна Кехайова, Пламен Мавров, Димитър Гечев, Радослав Димов, Йордан Аршинков, Георги Николов, Любомир Перчинков, Любомир Малинов, Янко Денизов, Жеко Чешмеджиев, Мустафа Мехмед, Валентин Бозев, Юлия Радкова, Ангел Манолов, Соня Тоскова, Георги Тупаров, Георги Чанков, Юлия Гагова, Георги Баев, Мустафа Аликанов, Вихрен Хаджиев, Мустафа Еюпов, Михаил Алкеев, Муса Толупов, Абдула Абдулах, Мустафа Пашалиев, Али Мустафа, Красимир Коруджиев
НДПС: Кемал Трампов, Кръстю Тричков, Ангел Рубски, Нусрет Трампов, Неджми Ариф
НДСВ: Иван Мавриков, Надя Парпулова-Ашуърт, Атноанета Георгиева, Мария Касабова-Поповичи, Саит Трампов, Асен Бояджиев, Реджеп Муса, Александър Александров, Илия Танев, Емил Сердаров, Салих Трампов, Георги Тилев, Запрян Топузов, Йордан Рашков, Халил Айри, Георги Алексиев, Реджеп Муса, Салих Алендаров, Васил Горанов, Иван Белемезов
Зелена партия: Фидел Беев, Малек Кертов, Ахмед Налбантов, Реджеп Якубов, Ибрахим Хатим, Ахмед Мотен, Джемиле Джемина, Петър Кишев, Левен Кехайов, Венцислав Бирков, Михаил Ангелов, Величко Коев Мустафа Келчов, Владимир Гошевилов, Диана Попова
Обединени земеделци: Ангел Ферезлиев, Ахмед Алендаров, Георги Янакиев, Бисер Маджиров, Андрей Вранчев, Атанас Осков, Дончо Попов, Соня Кацарова, Тодор Китов, Йорданка Прегьова, Виктория Спирова, Антония Спирова, Васил Терзов
Движение за европейска интеграция: Али Болутов, Атанас Водев, Весела Цинцева, Петър Пещерски, Райна Сарафова, Йорданка Юрукова, Иван Зафиров, Атанас Янков, Величка Чиликова, Георги Кавръков
Земеделски народен съюз: Екатерина Каферинова, Георги Ачев, Георги Хрисчев, Василка Колчагова, Николай Бояджиев, Фатима Орцева, Силвия Рабчина, Веселин Каръков, Николай Цвеев, Тоско Терзиев,
МК “ОДС-БЗНС”: Снежанка Велева, Георги Дошев, Асан Кичиков, Георги Панов, Тодор Синапов, Блага Атанасова, Костадин Попов
РЗС: Светла Томова, Димитър Върбовски, Елена Андреева, Реджеп Байрактаров, Аки Сиджимов, Иван Калпазанов, Александър Терзиев, Марияна Пашомова, Даниела Праматарова
МК “Синя коалиция СДС, ДСБ”: Таня Гончева, Асен Попов, Мехмед Байрактаров, Капка Вачева, Пламен Керин, Бранимир Манушов, Таир Абдурахман, Мария Чаралозова, Гергана Герасимова
Атака: Цветко Петлов, Василена Лискова, Галина Сотирова
Вяра, морал, родолюбие, отговорност - НИЕ: Венцислав Еличин, Георги Стаматов, Илия Костянев, Костадин Паунов, Георги Пачалов, Калин Калоянов, Димитър Караманов, Георги Демирев
ДПС: Делян Пеевски, Неби Бозов, Сергей Кичиков, Бельо Мандраджиев, Ахмед Мерджан, Ахмед Юруков, Умерсу Кергин, Али Мареков, Искрен Тюфекчиев, Исмаил Моллов, Мустафа Джамбаз, Муса Онбашиев, Муса Дрангов, Румен Люгов, Муса Кенан, Мехмед Талипов, Пламен Хаджиев, Юмер Рахим, Мехмед Джамбазов, Мехмед Кавунски, Али Енгяр, Реджеп Кьосей, Венцислав Атипов, Салих Бухов, Салих Дурлев, Ибрахим Мандраджи, Ибрахим Тебер, Александър Бухов, Юмер Хамза,
независим: Димитър Доспатски
независим: Рени Тренова
Партия на българските комунисти: Михаил Андреев, Венелин Трендафилов, Тодор Вецов, Ангел Трендафилов
ЗС “Ал. Стамболийски”: Иво Гугалов, Веселин Бучков, Светослав Желязков, Тодор Цанов, Емил Содев, Костадин Овчаров, Атанас Гаралов,
Единна народна партия: Реджеп Ходжов, Салих Хисар, Джуна Тупева, Хасан Ходжа, Фатме Ардалиева, Траянка Попова, Али Палов, Величка Шумарева, Златко Стоянов, Мустафа Орцев, Кадри Мандраджи, Иван Мечкарски, Ахмед Байрактар
Общество за нова България: Златко Златанов, Тодор Ушев, Мария Димитрова, Боряна Петричева, Кънчо Бозев, Даниела Филипова-Енева, Цветан Котев, Марийка Халачева, Цветан Ангелов, Сашо Аршинков, Стефка Костова, Георги Митков, Румен Чачов, Цветан Сотиров, Благой Белухов, Ангел Минчев, Гергана Попова, Петър Вранчев, Тони Пашов, Атанас Янакиев, Силвия Цонева, Любомир Семерджиев, Тодор Содев, Георги Карамихайлов, Красимир Алендаров, Радослав Садъков, Орлин Аликанов, Ирина Ячева, Борис Голомехов
ДРОМ: Стефан Асенов, Ангел Михайлов, Емил Гайтанов, Алеко Румбин, Филип Мундев, Александър Ганев, Румен Костандовски, Георги Горанов, Живко Цимпарев, Йордан Ангелов, Атанас Янков, Иван Тодоров, Николай Калев, Асен Чулев, Димитър Кафтанов, Асен Николов, Запрян Ковачев, Димитър Костов, Петър Пашов, Марин Караилиев, Васил Георгиев, Валери Костандовски
Българска левица: Иван Асьов, Валентина Цурева, Борислав Балтаков
Партия на зелените: Иван Кюлев, Иван Грънчаров, Димитър Баненски, Недко Ескиев, Георги Рангелов









 
Къща за гости Bumerang


SPA Hotel-Olympic

Линкове
Техно покер клуб
Колекция от Линкове
Български портал
Всичко за вашата сватба
BikeArea-Велинград
Ротари клуб Велинград
ЦДГ-"Детски Рай"
Архив с новини
Подаръци
Легла от масив

Недвижими имоти "Здравец"


Вила "Арония" - Юндола


Пречистване на отпадни води