Точка в Ихтиман
Публикувано 2012-04-09 22:44:49 от темпо

Костинброд 1
Чепинец 1
“Чепинец” продължи серията си без загубен мач и при гостуването в Ихтиман, където местният тим играе с лиценза на “ОФК Костинброд”. Срещата бе от междинния 26-ти кръг, който се игра в сряда, 4 април, от 16.00 часа.

Още в 21-та минута треньорът Ваклинов направи принудителна смяна, като извади получилия контузия Венцислав Димитров, а на негово място вкара Илия Иванов. Това наложи рокада и в състава, като в центъра на отбраната застана капитанът Байраков, а Иванов заигра в средата на терена. Първи в резултата поведоха домакините, които отбелязаха гол от дузпа в 27-та минута. Дузпата бе отсъдена от главния рефер Младен Пенев за нарушение на Николай Байраков. Малко-по-късно хубава комбинация между Христо Сталев и Александър Вучков изведе последния сам срещу вратаря и младият нападател не сгреши - 1:1.
Второто полувреме не започна добре за велинградчани, които три минути след неговото начало останаха с 10 души на терена. Директен червен картон получи вратарят Станислав Томов, който бе изгонен за обидна реплика срещу противников състезател. След неговото изваждане на вратата застана капитанът Байраков, който се справи добре с нестандартната задача и не допусна гол във вратата си до края. Последователно в игра за велинградчани се появиха Васил Содев и Валентин Чаушев , а в самия край на срещата пред Вучков се появи нов шанс за гол, но този път нападателят пропусна.
Състав на “Чепинец”: Томов, В. Димитров (Иванов), Салджиев, Йорданов, Алексиев, Зарчов (Чаушев), Байраков, Ч. Димитров, Сатев (Содев), Сталев (Вучков). Тр. М. Ваклинов