Велинград - online - В Ракитово излъчиха най-добрите лекоатлети 
Велинград - online
Всичко за Велинград
info@velingrad.com

Продава /наем офиси

Даралl EООД


За Велинград
· Начало
· История
· Стария Велинград
· Хотели
· Недвижими имоти
. Квартири във Велинград
· Ресторанти
· Фирми
· Мебели от Велинград
· Минерални извори
· Минерални бани
· Минерални басейни
· Културно наследство

Tuesday, September 11
· Започва строителството на нова детска градина в Драгиново
· Съединението, което ни прави горди българи
· Първа копка на зала-мечта в НПГГС „Христо Ботев“
· Кметът се извини за загражденията по време на концерта
· КРИМИ ХРОНИКА 11.09.18
· Ловно-рибарското дружество във Велинград уверено крачи през три века
· Търсят се над 20 учители
· Кой развя велинградски байряк на връх Монблан
· Малки обяви: 11.09.18
· Житейски път, достоен за пример
· “Звънче” стигна “До върха на планината” в Португалия
· Приз от „Пусть всегда будет солнце“
· Георги Сейменов сред най-бързите плувци-ветерани в Европа
· „Чепинец” се завърна на победния път
· ПОЩА: Велосипедисти сигнализират за дупки по пътя Дорково - Дъново
· Три дни летни ски на Юндола
Tuesday, September 04
· СЕДМИЧЕН ОБЕКТИВ 04.09.18
· Велинград отпразнува юбилеи и придобивки
· По статуята посрещат
· Финален щурм за ремонта на центъра

В Ракитово излъчиха най-добрите лекоатлети
Публикувано 2012-06-19 08:43:54 от темпо

След неколкократно отлагане в Ракитово приключи общинският турнир по лека атлетика, организиран от ОА. Състезателите от отборите на ОУ “Хр. Ботев” Дорково, ОУ “Хр. Ботев” Ракитово, ОСОУ “Хр. Смирнески” и ВУИ “А. Узунов” бяха подготвени от учитгелите-треньори г-н Кръстев, г-н Попчев, г-жа Пелева и г-н Тодоров.
Във възрастовата група пети - седми клас в крайното класиране при момичетата отборен победител е ОУ “Хр. Ботев” Ракитово, следван от едноименното училище в Дорково. При момчетата отново в челото на отборното класиране е ОУ “Хр. Ботев” Ракитово, а втори е отборът на ВУИ “А. Узунов”. В отделните дисциплини челни места в класирането спечелиха:

100 м гладко бягане
момичета: 1. Стефка Пройчева Дорково, 2. Ирина Чонева Дорково, 3. Йорданка Бойкова ОУ “Хр. Ботев” Ракитово
момчета: 1. Борис Камберов, ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 2. Митко Марков ВУИ “А. Узунов, 3. Ангел Мутанов ОУ “Хр. Ботев” Р-во
400 м гладко бягане
момичета: 1. Стефка Пройчева Дорково, 2. Златка Веранова Дорково, 3. Тинка Асенова, ОУ “Хр. Ботев” Ракитово
момчета: 1. Мартин Хъров и 2. Ангел Баташки ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 3. Николай Бацков ВУИ 800 м гладко бягане
момчета: 1. Явор Мишев ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 2. Мартин Петров ВУИ, 3. Желязко Кънев ОУ “Хр. Ботев” Р-во
щафета 4х100 м
момчета: 1. ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 2. ОУ “Хр. Ботев” Дорково, 3. ВУИ “А. Узунов”
тласкане на гюле
момичета: 1. Верка Татова ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 2. Ирина Чонева Дорково, 3. тинка Асенова ОУ “Хр. Ботев” Р-во
момчета: 1. Асен Енчев ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 2. Стефан Иванов ВУИ, 3. Росен Шехтов Дорково скок дължина
момичета: 1. Златка Веранова Дорково, 2. Йорданка Бойкова и 3. Живка Татова от ОУ “Хр. Ботев” Р-во
скок височина момичета: 1. Алексия Давидова, 2. Запринка Догова от ОУ “Хр. Ботев” Р-во
момчета: 1. Стефан Иванов ВУИ, 2. Ангел Баташки ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 3. Николай Бацков ВУИ
На 4 и 5 юни се проведоха стартовете за юноши и девойки, осми - десети клас. Победител в крайното отборно класиране при юношите стана ОСОУ “Хр. Смирненски”, втори са ВУИ “А. Узунов”, а трети ОУ “Хр. Ботев” Р-во. При девойките фаворит във всички дисциплини беше отборът на ОУ “Хр. Ботев” Ракитово. Имената на победителите:
100 м гладко бягане
девойки: 1. Йорданка Мишева и 2. Йорданка Бойкова от ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 3. Иванка Равчева ОСОУ
юноши: 1. Николай Любков ВУИ, 2. Джунет Хюсменов ВУИ, 3. Александър Огнянов ОСОУ “Хр. Смирненски”
200 м гладко бягане
юноши: 1. Николай Любков ВУИ, 2. Джунет Хюсменов ВУИ, 3. Лазар Патин ОСОУ 800 м гладко бягане
девойки: 1. Тинка Асенова и 2. Темелка Камберова от ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 3. Запринка Асенова ОСОУ
юноши: 1. Светослав Стойчев, ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 2. Асен Атанасов ВУИ, 3. Иван Давидов ОСОУ щафета 4х100 м
девойки: 1. ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 2. ОСОУ “Хр. Смирненски”
юноши: 1. ОСОУ “Хр. Смирненски”, 2. ВУИ “А. Узунов”, 3. ОУ “Хр. Ботев” Р-во
тласкане на гюле
девойки: 1. Ани Бекташева и 2. верка Татова ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 3. Юлияна Пенчева ОСОУ юноши: 1. Николай Вишанин ОСОУ, 2. Рангел Християнов ВУИ, 3. Стоян Кочев ОСОУ и Иван Кривонозов ОУ “Хр. Ботев” Р-во
скок височина
девойки: 1. Йорданка Мишева и 2. Йорданка Бойкова “Хр. Ботев” Р-во, 3. Ангелина Младенова ОСОУ
юноши: 1. Иван Кривонозов ОУ “Хр. Ботев” Р-во, 2. Ангел Димитров ВУИ, 3. Александър Огнянов ОСОУ
Зам.-кметът на община Ракитово Т. Тодоров връчи купии грамоти на победителите във всички лекоатлетически дисциплини.
Невена Павлова









 
SPA Hotel-Olympic

Недвижими имоти


Къща за гости Bumerang


Вашата реклама в Интернет
Изработване на реклама, ефективна рекламна стратегия , публикуване на вашата реклама в този сайт.
Тел. 0876521487

Минерали-М Велинград

Вила


Мебели от масив

Пречистване на отпадни води