Велинград - online - Турнир за млади лекоатлети в Ракитово 
Велинград - online
Всичко за Велинград
info@velingrad.com
Вила "Julie" - Юндола


Вила "Марина ливада"

Минерали-М Велинград

Мебели от масив

За Велинград
· Начало
· Карта на Велинград
· История
· Обяви
· Снимки
· Стария Велинград
· Хотели
· Недвижими имоти
. Квартири във Велинград
· Ресторанти
· Фирми
· Мебели от Велинград
· Минерални извори
· Минерални бани
· Минерални басейни
· Културно наследство

Casino PALMS


Techno Poker Club

Турнир за млади лекоатлети в Ракитово
Публикувано 2013-05-08 08:04:41 от Темпо

На 22 и 23 април в Ракитово се проведе общинският турнир по лека атлетика. Участваха възпитаници на четири училища: СОУ “Св. Климент Охридски” с треньор Т. Пейчинова, ОСОУ “Хр. Смирненски” с треньор К. Пелева, ВУИ “А. Узунов” с треньор М. Попчев и ОУ “Хр. Ботев” с треньор Т. Тодоров.

През първия ден на старт застанаха момчета и момичета пети - седми клас, а през втория юноши и девойки. Победителите в отделните дисциплини са:
100 м бягане:
момчета: 1. Мартин Хъров, 2. Митко Огнянов, 3. Асен Мишев
момичета: 1. Ванеса Янева, 2. Спасимира Млекарова, 3. Стефка Цимпарева
юноши: 1. Николай Любков, 2. Михаил Иванов, 3. Лазар Патин
девойки: 1. Фатима Ахматова, 2. Спасимира Млекарова, 3. Стефка Цимпарева
200 м бягане:
юноши: 1. Николай Любков, 2. Илия Томанов, 3. Борис Камберов
девойки: 1. Красимира Бошнова, 2. Ванеса Янева, 3. Запринка Догова
400 м бягане:
момчета: 1. Тото Перчелиев, 2. Ангел Хъров, 3. Асен Мишев
момичета: 1. Ванеса Янева, 2. Спасимира Млекарова, 3. Живка Татова
юноши: 1. Лазар Патин, 2. Кирил Радков, 3. Емил Мутанов
девойки: 1. Фатма Ахматова, 2. Адвийха Мудова, 3. Темелка Камберова
800 м бягане:
момчета: 1. Асен Енчев, 2. Атанас Кривонозов, 3. Желязко Кънев
юноши: 1. Емил Мутанов, 2. Светослав Стойчев, 3. Емил Ханкин
тласкане на гюле:
момчета: 1. Симеон Велков, 2. Атанас Арнаудов, 3. Георги Карагьозов
момичета: 1. Веселина Велева, 2. Верка Татова, 3. Величка Стаева
юноши: 1. Михаил Иванов, 2. Илиян Зъбчев, 3. Кирил Радков
девойки: 1. Веселина Велева, 2. Верка Татова, 3. Вили Стоева
скок дължина:
момчета: 1. Атанас Каменов, 2. Янко Свирачев, 3. Мартин Хъров
момичета: 1. Йорданка Бойкова, 2. Михаел Жребцова, 3. Стефка Цимпарева юноши: 1. Иван Кривонозов, 2. Ангел Димитров, 3. Ариф Реджепов
девойки: 1. Михаела Жребцова, 2. Стефка Цимпарева
скок височина:
момчета: 1. Янко Свирачев, 2. Симеон Благоев, 3. Даниел Попчев
момичета: 1. Виктория Левтерова, 2. Михаела Жребцова, 3. Живка Татова
юноши: 1. Иван Кривонозов, 2. Ангел Димитров, 3. Борис Камберов
девойки: 1. Михаела Жребцова, 2. Виктория Левтерова, 3. Запринка Догова
щафета 4х100:
момчета: 1. ОУ “Христо Ботев”, 2. СОУ “Св. Кл. Охридски”, 3. ВУИ “А. Узунов”
момичета: 1. СОУ “Св. Кл. Охридски”, 2. ОУ “Хр. Ботев”
юноши: 1. ОСОУ “Хр. Смирненски”, 2. ОУ “Хр. Ботев”, 3. ВУИ “А. Узунов”
девойки: 1. ОУ “Хр. Ботев”
В отборното класиране при юношите турнира спечели ОСОУ “Хр. Смирненски”, а при девойките СОУ “Св. Кл. Охридски”. Организаторите наградиха всички призьори от първо до трето място с купи, изработени от Борис и Радослав Костови, а всички млади спортисти получиха грамоти.
Невена Павлова









 
Къща за гости Bumerang


SPA Hotel-Olympic

Линкове
Техно покер клуб
Колекция от Линкове
Български портал
Всичко за вашата сватба
BikeArea-Велинград
Ротари клуб Велинград
ЦДГ-"Детски Рай"
Архив с новини
Подаръци
Легла от масив

Недвижими имоти "Здравец"


Вила "Арония" - Юндола


Пречистване на отпадни води