Велинград - online - Лекоатлетическа надпревара в Ракитово 
Велинград - online
Всичко за Велинград
info@velingrad.com

Продава /наем офиси

Даралl EООД


За Велинград
· Начало
· История
· Стария Велинград
· Хотели
· Недвижими имоти
. Квартири във Велинград
· Ресторанти
· Фирми
· Мебели от Велинград
· Минерални извори
· Минерални бани
· Минерални басейни
· Културно наследство

Tuesday, September 11
· Започва строителството на нова детска градина в Драгиново
· Съединението, което ни прави горди българи
· Първа копка на зала-мечта в НПГГС „Христо Ботев“
· Кметът се извини за загражденията по време на концерта
· КРИМИ ХРОНИКА 11.09.18
· Ловно-рибарското дружество във Велинград уверено крачи през три века
· Търсят се над 20 учители
· Кой развя велинградски байряк на връх Монблан
· Малки обяви: 11.09.18
· Житейски път, достоен за пример
· “Звънче” стигна “До върха на планината” в Португалия
· Приз от „Пусть всегда будет солнце“
· Георги Сейменов сред най-бързите плувци-ветерани в Европа
· „Чепинец” се завърна на победния път
· ПОЩА: Велосипедисти сигнализират за дупки по пътя Дорково - Дъново
· Три дни летни ски на Юндола
Tuesday, September 04
· СЕДМИЧЕН ОБЕКТИВ 04.09.18
· Велинград отпразнува юбилеи и придобивки
· По статуята посрещат
· Финален щурм за ремонта на центъра

Лекоатлетическа надпревара в Ракитово
Публикувано 2014-06-17 08:42:27 от Темпо

На стадиона в Ракитово приключи традиционният общински турнир по лека атлетика за момичета и момчета (пети - седми) и юноши и девойки (осми - десети клас). Ето имената на призьорите в отделните възрастови групи и дисциплини, които получиха купи и грамоти от организаторите на състезанието:

100 метра бягане
момчета: 1. Йордан Маин ОУ “Хр. Ботев” Ракитово, 2. Алекс Максудов и 3. Иван Терзиев ОУ “Хр. Ботев” Дорково
момичета: 1. Виолета Илинова Ракитово, 2. Христина Бирникова и 3. Мария Сенкева Дорково
юноши: 1. Иван Кривонозов ОСОУ “Хр. Смирненски”, 2. Йордан Маин ОУ “Хр. Ботев”, 3. Емил Мутанов ОСОУ
девойки: 1. Виолета Илинова и 2. Катя Мишева ОУ “Хр. Ботев”
200 метра бягане:
юноши: 1. Борис Камберов ОСОУ, 2. Асен Пашов ОУ “Хр. Ботев”, 3. Юмер Юмер ВУИ “А. Узунов”
девойки: 1. Елена Кривонозова и 2. Катя Мишева ОУ “Хр. Ботев”
400 метра бягане:
момчета: 1. Йордан Маин ОУ ”Хр. Ботев”, 2. Стефан Иванов Дорково, 3. Иван Валентинов ВУИ
момичета: 1. Стефка Пройчева Дорково, 2. Йорданка Ваксашинска и 3. Тинка Ангелова ОУ “Хр. Ботев”
800 метра бягане:
момчета: 1. Желязко Кънев ОУ “Хр. Ботев”, 2. Перътр Бурев и 3. Иван Терзиев Дорково
юноши: 1. Борис Камберов и 2. Марин Цимпаров ОУ “Хр. Ботев”, 3. Емил Мутанов ОСОУ Тласкане на гюле:
момчета: 1. Йордан Славов ВУИ, 2. Ангел Бекташев и 3. Рашко Горнев ОУ “Хр. Ботев”
момичета: 1. Тинка Асенова ОУ “Хр. Ботев”, 2. Стефка Пройчева и 3. Жаклин Пеева Дорково
юноши: 1. Иван Калоферов ОСОУ, 2. Симеон Велков и 3. Атанас Арнаудов ВУИ
девойки: 1. Тинка Асенова и 2. Йорданка Татова ОУ “Хр. Ботев” Скок дължина:
момчета: 1. Методи Огнянов Дорково, 2. Ангел Иванов и 3. Рашко Борнев ОУ “Хр. Ботев”
момичета: 1. Мария Синапова Дорково, 2. Виолета Илинова и 3. Йорданка Сатова ОУ “Хр. Ботев”
юноши: 1. Иван Кривонозов ОСОУ, 2. Камен Азов
ОУ “Хр. Ботев”, 3. Симеон Велков ВУИ
девойки: 1. Виолета Илинова и 2. Зорка Рахова ОУ “Хр. Ботев”
В щафетното бягане 4х100 м при момчетата първо място спечели ОУ “Хр. Ботев” Ракитово, следвани от ВУИ “А. Узунов” и ОУ “Хр. Ботев” Дорково, а при момичетата на първо място се класира четворката на Дорково, следвана от ОУ “Хр. Ботев” Ракитово. При юношите подреждането в щафетата бе: първо място за ОСОУ “Хр. Смирненски”, второ за ОУ “Хр. Ботев” Ракитово и трето за ВУИ “А. Узунов”.
В крайното отборно класиране при момчетата първи са ОУ “Хр. Ботев” Ракитово, а при момичетата ОУ “Хр. Ботев” Дорково.
Невена Павлова









 
SPA Hotel-Olympic

Недвижими имоти


Къща за гости Bumerang


Вашата реклама в Интернет
Изработване на реклама, ефективна рекламна стратегия , публикуване на вашата реклама в този сайт.
Тел. 0876521487

Минерали-М Велинград

Вила


Мебели от масив

Пречистване на отпадни води