“Звънче”-та пеят на испански
Михаела Нанова и Николета Сачкова представиха ДЮВИШ „Звънче” на конкурса. В изключително конкурентна и наситена с гласовити деца среда, те успяха да се преборят и да получат отличия от професионално жури.
От 29 участници в първа възрастова група Николета Сачкова завоюва второ място и покана за фестивал в Испания. Песните, с които се изяви талантливата изпълтителка, бяха „Caruso” и „ Нека сме различни”.
Михаела Нанова спечели трето място сред 36 участника и покана за конкурс в Португалия. Нежното и чаровно звънче изпълни песента „Посвещение” от репертоара на Георги Христов и „Cuando sea grande”.
Михаела и Николета за пореден път изявиха своята любов към музиката, своят хъс и смелост да се състезават наред с деца от музикални училища и достойно да представят велинградската школа на семейство Казалиеви.
Темпо